Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcı Gizliliği

Maxline.com.tr sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir.
Bu bilgilerin kullanımı ve paylaşımının dikkatli ve hassas bir şekilde yapılması aşamasında, bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Maxline.com.tr ziyaretçisi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Girdiğiniz kişisel bilgiler, diğer ziyaretçi ya da üçüncü şahıslara açılmayacaktır. Ancak, bu bilgiler, Maxline.com.tr tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilecektir.

Kişisel görselleriniz sistem tarafından üretim departmanına otomatik olarak yüklenmekte ve üretim departmanı data bankası dışında herhangi bir alanda barındırılmamaktadır. Kişisel görsellerinizin 3. Kişilerin erişimine kapalı şekilde barındırılması ve güvenliği Maxline A.Ş. güvencesi altındadır.

Kullanıcı Güvenliği

Maxline.com.tr üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde 3D Secure sistemi kullanılmaktadır.

3D Secure mevcut kart bilgilerinizi, şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi korumaya alır. Maxline.com.tr de dahil olmak üzere hiç kimse bu bilgilere erişemez.

3D Secure ile yapılan ödemelerde kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine almış olur.

Ödeme ile ilgili sorunlarda kart sahibi doğrudan ilgili banka ile iletişime geçer.