Geometrik Temalı (42x30 cm) Duvar Takvimi
Geometrik Temalı (42x30 cm) Duvar Takvimi
Yatay Duvar Takvimi
Tüm kredi kartlarına taksit seçenekleri!
Tasarla Modülü ile artık herkes tasarımcı
fotoğraflarını yükle
siparişini kolayca tamamla
ürünün kapına gelsin
Kargo Bedava!
Tüm kredi kartlarına 3 - 6 - 9 - 12 taksit seçeneği ile!
Çoklu Ürün SEPET İNDİRİMİ - 5 adet %10, 10 adet %15, 25 adet %20
Yatay Duvar Takvimi
Seçtiğin en güzel fotoğraflarını yükleyerek kısa sürede tasarlayacağın Yatay Duvar Takvimin görenleri hayran bırakacak. Kalitesiyle seni de etkisi altına alacak bu güzel ürünü elinden bırakmak istemeyeceksin. Pırıl pırıl canlı renklere sahip bir takvim hazırlayarak en güzel anılarını yıl boyu göreceğin güzel bir ürüne dönüştürebilirsin. Sevdiklerine onları ne kadar önemsediğini anlatan onların ilgi alanları ve zevklerine uygun bir tema seçerek tasarlayacağın bir takvim hediye edebilirsin. Hediye takvimler duygu yüklü anlar yaratıp sevdiklerini heyecanlandırır, sevginizi ölümsüzleştirir.

Takvimimi Nasıl Oluştururum?
Tasarla butonuna tıklayarak bağlanacağın "MaxSoft Tasarla Modülü" kullacının kolaylıkla takvimini tasarlayabilmesi amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Seçmiş olduğun temayı takvimine arkaplan olarak ayarlar.
Takvimini istediğin aydan başlayacak şekilde ayarlayabilirsin. Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günleri istediğin gibi işaretleyebilir, gönlünce kişiselleştirebilirsin.
Projeni oluştururken kullanacağın fotoğrafları dilersen bilgisayarından ya da mobil cihazından yükleyebileceğin gibi dilersen de sosyal medya hesaplarındaki önceden yüklediğin fotoğrafları da kullanabilirsin. Dilersen sayfaların tasarımlarını gönlünce değiştirebilir, kendi yüklediğin fotoğrafları arkaplan olarak kullanabilir, görsel bankasına "Bulut" butonu ile girerek farklı arkaplanlar, çıkartmalar ve maskeler ekleyebilir, projeni zenginleştirebilirsin.
Tasarlama işin bittiğinde projeni önizleme yapıp takviminin üretildiğinde nasıl görüneceğine bakabilir, gerekirse düzenlemeye devam ederek projeni kusursuzlaştırabilirsin.
Siparişini tamamladığında takvimin en geç 5 iş günü içinde üretilerek kargoya verilir.
TAKVİM Teknik Özellikler
  • ebatlar
  • 300+ dpi yüksek baskı kalitesi
  • Kapak +12 sayfa / 1. kalite, 250 gr/m2 özel dijital kağıt
  • Yüksek kalite spiralli / Uzun ömürlü yapı
  • Hangi aydan başlayacağını seçme imkanı
  • Kapak +12 sayfa kişisel tasarım imkanı
  • Özel gün işaretleme imkanı
  • MaxSoft Tasarla Modülü ile kolay tasarım

Müşteri Destek Hattı (09:00 - 18:00)
:
0 (242) 323 14 93
Maxline Innovative Print
© 2017 - 2018 Tüm hakları saklıdır.