Tüm fotokitaplarda Kasım ayı boyunca %30 İndirim Kodu : MAX30LF
Toplantı / Organizasyon (29,5x29,5cm)
Toplantı / Organizasyon (29,5x29,5cm) Toplantı / Organizasyon (29,5x29,5cm) Toplantı / Organizasyon (29,5x29,5cm)
Toplantı / Organizasyon (29,5x29,5cm)

Büyük Kare Fotokitap

Tüm kredi kartlarına taksit seçenekleri!
Tasarla Modülü ile artık herkes tasarımcı
fotoğraflarını yükle
siparişini kolayca tamamla
ürünün kapına gelsin
Kargo Bedava!
Tüm kredi kartlarına 3 - 6 - 9 - 12 taksit seçeneği ile!
Çoklu Ürün SEPET İNDİRİMİ - 5 adet %10, 10 adet %15, 25 adet %20

Büyük Kare Fotokitap

Bir fotokitap tasarlamak çok kolay! Çok sayıdaki temadan birini seçebilir, beğendiğin temanın kitap halinde nasıl göründüğünü yukarıdaki "İçine Bak"a tıklayarak inceleyebilirsin. Temanı belirledikten sonra sisteme fotoğraflarını yüklemen yeterli, tüm tasarlama işini MaxSoft senin için yapacak. Sen arkadan yaslan ve bittiğinde görenleri hayran bırakacak fotokitabının hazırlanmasını bekle. Kalitesiyle seni de etkisi altına alacak bu güzel ürünü elinden bırakmak istemeyeceksin. Pırıl pırıl canlı renklere sahip bir fotokitap hazırlayarak en güzel anılarını ölümsüzleştirebilirsin. Sevdiklerine onları ne kadar önemsediğini anlatan onların ilgi alanları ve zevklerine uygun bir tema seçerek tasarlayacağın bir fotokitap hediye edebilirsin. Hediye fotokitaplar duygu yüklü anlar yaratıp sevdiklerini heyecanlandırır, sevginizi ölümsüzleştirir.

Fotokitabımı Nasıl Oluştururum?
Tasarla butonuna tıklayarak bağlanacağın "MaxSoft Tasarla Modülü" kullanıcının kolaylıkla fotokitabını tasarlayabilmesi amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Yüklediğin fotoğrafları seçmiş olduğun temaya uygun olarak yerleştirerek sana pek iş bırakmadan mükemmele yakın bir fotokitap oluşturur.
Projeni oluştururken kullanacağın fotoğrafları dilersen bilgisayarından ya da mobil cihazından yükleyebileceğin gibi dilersen sosyal medya hesaplarındaki önceden yüklediğin fotoğrafları da kullanabilirsin. Fotoğrafların MaxSoft tarafından otomatik olarak yerleştirilir fakat dilersen kolajları yapılmış bu sayfaların tasarımlarını gönlünce değiştirebilir, kendi yüklediğin fotoğrafları arkaplan olarak kullanabilir, görsel bankasına "Bulut" butonu ile girerek farklı arkaplanlar, çıkartmalar ve maskeler ekleyebilir, projeni zenginleştirebilirsin.
Tasarlama işin bittiğinde projeni önizleme yapıp Fotokitabının üretildiğinde nasıl görüneceğini görebilir, gerekirse düzenlemeye devam ederek projeni kusursuzlaştırabilirsin.
Siparişini tamamladığında Fotokitabın en geç 5 iş günü içinde üretilerek kargoya verilir.
Fotokitap Teknik Özellikler
  • Parlak selefon ön ve arka kapaklar
  • 300+ dpi yüksek baskı kalitesi
  • 1. kalite, 250 gr/m2 dijital kağıda özel selefon kaplamalı iç sayfalar
  • Uzun ömürlü - 3mm ithal sıvama mukavva kapaklar
  • Maxline Cilt Sistemi ile 180o tam açılabilir sayfalar
  • 26 sayfadan 138 sayfaya kadar kişisel tasarım imkanı
  • MaxSoft Tasarla Modülü ile kolay tasarım
Müşteri Destek Hattı (09:00 - 18:00)
:
0 (242) 323 14 93
Maxline Innovative Print
© 2017 - 2018 Tüm hakları saklıdır.