Doğum Günü Konseptin Maxline’da

Doğum günlerinde klasiklere sığınmaktan sıkıldınız sizde değil mi?
Doğum günü bir çok insan için hayatındaki diğer özel günlerden daha önemli olan en özel gündür. Bu özel gün için de en ilginç doğum günü kutlama fikirleri hem sizin için hem de doğum günü olan kişi için unutulmaz bir deneyim olabilir. Doğum günü hediyeleri kadar kutlamalarının da önemli olduğunu unutmamak gerekir.
Geçtiğimiz günlerde çok sevdiğim yeğenimin 2. yaş günü kutlaması vardı. Nasıl bir şey yapalım diye düşünürken aklıma harika bir fikir geldi. Yeğenimin digital ortamda bir sürü fotoğrafı vardı ve bunları bişeylere dönüştürmek mükemmel olacaktı. Bilirsiniz doğum günlerinde fotoğraf çerçevesi, tablo, konuşma balonu gibi konsept ürünleri çok kullanılır. Heryerde de satılır ama kişiye özel değildir. Dedim ki “Madem Türkiye çapında kişiye özel ürünler yapan bir firmadayım hem elimin altında da her ürünü yapabilecek makinalar var neden bunları kullanmayayım ki?” Aldım fotoğrafları başladım kafamdaki konsepti kurmaya. Günün sonunda çok küçük bir maliyetle firma olarak harika şeyler çıkardık ortaya.

Sizlerde sevdiğiniz insanların kendisini çok özel hissetmesini sağlamak istersiniz biliyorum. Bir sürü anınız vardır birlikte, hatta o doğum günlerinde çekilmiş bir sürü fotoğraf ve video vardır. Sizinde o mutlu anları değerlendirmek için kapımızı çalmanızı bekliyoruz. Maxline ailesi olarak bir tık uzağınızdayız 🙂