14 Şubat Sevgililer Günü – Sevgiliye Hediye Fikirleri

14 Şubat Sevgililer Günü – Sevgiliye Hediye Fikirleri

Hediye seçmek her zaman zor olmuştur. Hele söz konusu sevgiliniz olunca hediye seçimi ayrı bir önem taşır. Bu işin zorluğunu biraz olsun hafifletmek için size bir kaç hediye fikri hazırladık.

1 – Taze Çiçekler

Kulağa klişe gibi gelebilir ama ister kadın olsun ister erkek, sevgilinize romantik bir jest yapmak istediğinizde en hoş seçenek güzel bir demet çiçek olacaktır. Bu klasik ama etkili seçeneği ilk sıraya koymamız bu sebeptendir. Çiçek seçerken de son zamanlarda oldukça moda olan kutuda çiçek tercih ederseniz yenilikleri takip eden sevgiliniz etkileyebilirsiniz.

2 – Çikolata

Aşkın sembolü en tatlı hediye çikolatayı da ilk sıralara yerleştirelim. Hiç kimse özel kutusunda çeşitli aromalarla zenginleştirilmiş bir çikolataya hayır diyemez.

 

Biz iyisi mi ilk iki fikrin birleşimi olan çiçeklerle süslenmiş bir kutu çikolatayı da şiddetle tavsiye edelim.

 

 

 

 

3 – Kendi fotoğraflarından bir Fotokitap

Şimdi çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğin böyle bir fotokitabı sevgiline hediye edebilirsin.
Aşkını ölümsüzleştirecek bir birinden güzel fotoğrafları kitabına kolayca yükle ve siparişini ver.
Üstelik 3lü tablo seti de yanında hediye
Sevgililer günü kampanyasını incele

4 – Kişisel Bakım Seti

Sevgilini şımartacak bir kişisel bakım seti sürprizi yapabilirsin. Bu tür bir seti kozmetik mağazalarında kolaylıkla bulabilirsin. Hem çok kişisel hem de özel bir hediye seçeneği olarak bu fikri de yazmış olalım.

5 – Aşk Kutusu

İçine bir çok aşk notu yazacağın, çeşitli şekerleme ve çikolatalarla dolduracağın güzel bir kutu hazırlayabilirsin. Kutuyu dilediğin gibi süsleyerek kişiselleştirebilirsin. Hatta sadece sizin bildiğiniz, size özel küçük şeyler koyabilirsin. Bir kaç gül ve minik mum da eklersen romantik bir atmosfer yaratabilirsin.

6 – Sıcacık Bir Battaniye

14 Şubat sevgililer günü, yani bir kış günü sevgilinizi sıcak tutmak istemeniz kadar romantik bir fikir olamaz. Hediyenize güzel bir not iliştirmeyi unutmayın. “Aşkım ben yanındayken bu battaniyeye ihtiyacın olmayacak.” “Beni özlediğinde orada değilsem, sarıl ve beni hatırla”

7 – Dijital Bellek

Hard disk hediye etmek kulağa pek romantik gelmese de, aslında günümüzde en kullanışlı araçlardan biri olması nedeniyle mutlu etme garantili bir hediye olacaktır. Ayrıca yine romantik sözlerle desteklendiğinde oldukça etkileyici hale gelebilir. “Aşkımızı sonsuza dek saklaman dileğiyle..” “Aşkımızın unutulmaz anlarını saklaman için..”

 

8 – Emojili Terlikler

Mesajlarınızda sıkça kullandığınız emojileri giyilebilir bir ürün olarak hediye etmek tüm kalpleri yumuşatacak etkili bir jeste dönüşebilir. Bu hediye için de mutlaka hoş sözlerle desteklenmiş bir not eklemek isteyebilirsiniz. Peki notunuzu da emojilerle yazmaya ne dersiniz ?

 

 

 

 

 

 

 

Aslında sevgililer gününde aşkınıza nasıl bir hediye hazırladığınızın bir önemi yoktur. Önemli olan onu nasıl verdiğiniz ve ona olan sevginizi nasıl ifade ettiğinizdir. Sevgililer gününüz kutlu olsun. Bol şans!

 

Maxline.com.tr adresindeki birbirinden renkli kişiye özel hediye ürünleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutma!

Siteyi Ziyaret Et!
Haftaiçi 09.00 – 18.00
WhatsApp Sipariş Hattı: 0532 680 45 43
Haftaiçi 09.00 – 18.00
Alo Maxline: 0850 532 0 629
7/24
E-posta ile sipariş hattı: tasarim@maxline.com.tr