04 Aug 2015

Bir Bebek Fotoğrafçı Çantası içinde :)


Fotoğrafçı Alessandro Della Bella‘nın aralık 2014’te oğlu Claudio doğdu, bu mutlu haberi kamera çantasının büyük bölmesine Claudio’yu yerleştirerek çektiği fotoğrafla haber verdi.

Fotoğrafçı Alessandro Della Bella‘nın aralık 2014’te oğlu Claudio doğdu, bu mutlu haberi kamera çantasının büyük bölmesine Claudio’yu yerleştirerek çektiği fotoğrafla duyurdu. 

Bu duyuru ve mutluluk paylaşımını duyduğumuzda Maxline ekibi olarak bu güzel görüntüleri sizlerle paylaşma gereği hissettik.

En büyük sevinç ve mutluluklardan birisi olan doğum anlarını ölümsüzleştirmek adına gösterdiğimiz ilgi http://tasarla.maxline.com.tr/ adresi üzerinden siz değerli müşterilerimizin en değerli varlıkları olan bebekleri için Erkek / Kız bebek ve yeni doğum albüm konseptlerinden oluşan Fotokitaplar tasarladık.

                                                                                                                                 

Fotoğraf ekipmanları fazla olan kişiler çantaların ne kadar işlevsel ve büyük olmasının gerekli olduğunu bilirler.  Her an farklı bir açı ile fotoğraf çekme gereği duyabiliyoruz ve bunun için yanımızda birden fazla objektif bulundurmak zorundayız. Yedek gövde, piller, flaş ve daha bir sürü aksesuarda taşımamız gerekenler arasında. Bazı fotoğrafçılar ise bu durumu eğlenceli hale getirmeyi başarıyor.

Bu fotoğraflar insanın aklında şöylede bir fikir doğuruyor aynı zamanda; zaten hayatını fotoğrafa adamış olan Alessandro Della Bella'nın genine işlemiş olan fotoğrafcılık öyle ki oğluna geçmiş bulunmakta, en azından bu karelere bakıldığında öyle görünüyor...

Peki, babasından aldığı yetenek ve genetik aktarım göz önünde bulundurulduğunda, doğumundan kısa bir süre sonra bir fotoğraf çantası içersinde fotoğraf makinası aksesuarlarıyla aynı yatağı paylaşan bu bebek acaba ilerde nasıl bir fotoğraf sanatcısı olacak. Maxline olarak fotoğraf ve sanatcıya verdiğimiz desteğin arkasına sığınarak bu sonucu sabırsızlıkla beklemekteyiz...

 

 

Sizlerde büyük kamera çantalarınızın içerisine yerleştirip çekebileceğiniz bebeklerin fotoğraflarını bizlere gönderebilir. Fotoğraflarınızı http://tasarla.maxline.com.tr/ adresimizden fotokitap haline getirip değerli hediyeler hazırlayabilir veya sizin için çok önemli olan bu anıları ölümsüzleştirebilirsiniz.